Pinezka Google

Kliknij obok, aby Mapy Google poprowadziły Cię na start ścieżki
LOKALIZACJA

Wskazówki dojazdu krok po kroku

Ścieżka Singletrack Suliwoods znajduje się w Masywie Ślęży, 35km od Wrocławia. 
Startuje z Sulistrowiczek: skrzyżowanie ulic Parkowej i Słupickiej (przy Restauracji Zielone Wzgórze)
  • Spod Restauracji najpierw kierujesz się ulica Słupicką asfaltem dość ostro pod górkę. Dalej jedziesz prosto. Po lewe ręce masz las, po prawej zabudowania. Jedziesz prosto około 400m łatwy podjazd drogą asfaltową
  • Droga asfaltowa zamienia się w drogę leśną. Wjeżdzasz na teren Ślężańskiego Parku Krajobrazowego. Jedziesz nadal prosto, kolejne 400m lekko pod górkę dośc wyboistą drogą leśną (ulica Słupicka i jej przedłużenie). Aż do skrzyżowania dróg leśnych, czyli Przełęczy Słupickiej. 
  • Po lewej stronie stoi tu ławeczka do odpoczynku, zaraz obok jest usypana przeszkoda w formie stolika. W tym miejscu oznakowanie pokieruje Cię w lewo, w las. 
  • Po około 100m w lesie po lewej stronie zobaczysz 2 kamienie milowe i naszą drewnianą tablicę powitalną - to tu zaczyna się zabawa! Czyli etap około 2km zjazdu w dół. Ścieżka jest jednokierunkowa. 
  • Koniec ścieżki łączy się z początkiem, zatem wrócisz do punktu z którego wystartowałeś, czyli skrzyżowanie Parkowej i Słupickiej
  • Cały przejazd zajmie Ci od 15 do 40 minut zależnie od Twoich umiejętności :)
Parking
Auto możesz zaparkować w pobliżu startu ścieżki na parkingu Restauracji Zielone Wzgórze, o ile są tam wolne miejsca.
Gorąco zachęcamy do skorzystania z dużego i pojemnego Parkingu Miejskiego z lokalizowanego około 1km od startu Suliwoods, z którego dojedziesz rowerem na start ścieżki piękną ścieżką leśną, mijając Zalew Sulistrowicki jak na mapce obok.
RUNDA NAD ZALEW SULISTROWICKI

Chcesz czegoś nowego? 
Pojedz nad Zalew Sulistrowicki!

Specjalnie dla Ciebie opisaliśmy fajną pętelkę, którą bez problemu pokonacie nawet z dziećmi

Search