Wolontariusze, to ludzie na których możemy polegać - pomagają, budują, wspierają

Ścieżka jest utrzymywana przez Wolontariuszy: chętnych ludzi dobrej woli, głównie lokalnych mieszkańców.
Termin prac przy ścieżce zależny jest od warunków pogodowych i czasu wolnego Wolontariuszy. Dokładny termin prac ustalamy ze sobą telefonicznie i bez rozgłosu idziemy w las :)
Jeśli chcesz mieć wkład w wygląd trasy, dołącz do nas i buduj z nami. W tym celu już dziś skontaktuj się telefonicznie z numerem 602519888. Zapraszamy!
Dołącz do nas, buduj z nami!
 
Ścieżka jest regularnie czyszczona po wichurach i deszczach przez pojedynczych wolontariuszy i lokalnych mieszkańców. Odwiedzający nas rowerzyści zgłaszają drobne usterki. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wykonane prace - to dzięki Wam ścieżka jest w tak dobrym stanie technicznym po całym sezonie!
 
Spotkanie Wolontariuszy w kwietniu 2018
Posprzątaliśmy,. W tym roku pracy było mało, bo nasza ścieżka jest w super stanie. Wrócimy może na jesień z jakimś małym remontem - zgłaszajcie nam swoje propozycje.
 
Spotkanie Wolontariuszy w maju 2017
Aktualizacja 16 maja: wkopaliśmy trochę kamieni w bardziej podmokłe miejsca. Z powodu długo utrzymującej się brzydkiej pogody musieliśmy  odłożyć prace ciężkim sprzętem na ścieżce. Na ścieżce obecnie występują jeszcze koleiny, wody nie powinno już być nigdzie, ale grunt głęboko jest jednak jeszcze za mokry na wjazd ciężkiej wywrotki z kruszcem. 
 
Spotkanie Wolontariuszy w marcu 2017
Wszystkim ochotnikom serdecznie dziekujemy za przybycie. Po raz kolejny mogliśmy na Was liczyć!
Trasa Kross Trail została uprzątnięta po zimie i przygotowana do jazdy w sezonie 2017
Copyright ©2016 Suliwoods.pl, All Rights Reserved