Czym jest Suliwoods

 

Suliwoods to duży projekt. To oddolna inicjatywa: rowerzyści dla rowerzystów.

 

To pomysł na stworzenie systemu tras rowerowych w terenach Masywu Śleży, który powstał w naszych głowach kilka lat temu. Tak powstało Stowarzyszenie Rozwoju Masywu Ślęży.

 Zauważyliśmy, że ludzie chcą jeździć rowerami po lesie i nie chodzi tylko o ekstremalne zjazdy rowerami typu MTB, ale również rekreacyjne, rodzinne wycieczki rowerowe. 

Właśnie dlatego zajęliśmy się stworzeniem pierwszej legalnej trasy w ramach Suliwoods - dziś nazywa się ona KROSS TRAIL i jesteśmy z niej dumni !

Obecnie w ramach Suliwoods istnieje wiele tras rowerowych. Na razie tylko jedna z nich jest LEGALNA i stworzona w pełni profesjonalnie.

Jeśli tak jak my chcesz tworzyć kolejne legalne trasy - dołącz do nas! Suliwoods jest wciąż tworzone. Codzień rozwijane.

Każdego dnia można do nas dołączyć i wprowadzić w życie swoje pomysły. Zależy nam na tworzeniu kolejnych legalnych odcinków .

 

 "Zaczęliśmy od niespełna 3-kilometrowego odcinka, który ma na celu pokazanie jaki jest potencjał w tym miejscu i jak dużo można zrobić dla całego regionu tworząc tu miejsce do kolarstwa górskiego "


Piotr Szwedowski

Pomysłodawcy i założyciele Stowarzyszenia:
  

SULIWOODS to inicjatywa oddolna. Oznacza, to że każdy może z nami działać. Nikt nami nie kieruje - jesteśmy my i rowerzyści.

Tutaj nie ma lepszych i gorszych. Każda osoba która wnosi coś nowego jest dla nas ważna.

 DOŁĄCZ DO NAS!

Przed nami ogrom prac, idziemy do przodu! Każdy może do nas dołączyć ze swoimi pomysłami.

Dołącz do nas jeśli masz chęć do pracy i realne pomysły, które możesz wdrożyć. Za naszą pracę nie pobieramy żadnych wynagrodzeń.

Zapraszamy każdego chętnego do współpracy!

Pracy jest bardzo dużo, ale warto! 

Chcesz dowiedzieć się na czym polega budowa ścieżek rowerowych typu singletrack i czemu są lepsze od tych zagrabionych? 

Przeczytaj ten artykuł:

http://www.1enduro.pl/budowa-tras-rowerowych-singletrack/

Copyright ©2016 Suliwoods.pl, All Rights Reserved